Дитина - це особистість, педагог - творець душ, навчаю і виховую з любов’ю
ПРИВАТНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ГІМНАЗІЯ "ПРЕСТИЖ"

Вітаємо!
Нові нагороди – це приємний початок літніх канікул! Вітаємо Рака Миколу, учня 10 класу, який був відзначений Шевченківською районною державною адміністрацією (далее…)
Свято Останнього дзвоника
Радісний голос дзвоника нарешті покликав гімназистів на літні канікули! А одинадцятикласники чують у ньому тремкі печальні нотки: це прощаються дитинство й рідна гімназія… (далее…)
Квест
Що може бути приємнішим за чайну церемонію напередодні канікул? Напевно, тільки веселий та пізнавальний квест, під час якого можна й дізнатися багато нового, і спробувати свої сили в інтелектуальних конкурсах (далее…)
Фестиваль
Свято грації, музики та феєрверк емоцій – це наш фестиваль! Тут кожен танець – справжній вибух таланту! (далее…)
Інтегрований урок математики
та природознавства у 1 класі

Лісова школа:

• згадували штучні тіла, живу та неживу природу;
  • визначали спільні та відмінні ознаки;
  • рахували, порівнювали, досліджували;
  • училися працювати в команді;
  • дивувалися новим відкриттям!
Урок природознавства, 3 клас
Сьогодні у третього класу надзвичайно складне завдання! Потрібно допомогти Попелюшці… Зла мачуха змішала пісок, сіль та тирсу і примусила падчерку розділити все це. Наші розумники впоралися із цим завданням із легкістю під час уроку природознавства! А ви змогли б? ;-)
1 Вересня — День знань
Першовересень збирає творчу престижівську громаду, скликає голосом веселого дзвінка у світлі класи. Скільки цікавого чекає на всіх гімназистів цьогоріч!
«Престиж»-бал 2017
Прекрасне завершення навчального року – це чарівна казка, феєричне свято «Престиж»-бал! Тут сплітаються воєдино неймовірні мелодії вальсів і щасливий сміх, народжуються мрії й панує дивовижна атмосфера… Принци й Попелюшки підкорюють паркет!
Квест з екології «Люди в чорному»
22 квітня відзначався День Землі. А наші гімназисти отримали абсолютно секретне повідомлення від штабу з контактів із позаземними цивілізаціями! Розшукувалися найкращі дешифрувальники, знавці таємниць та ребусів задля відновлення та розкодовування таємничого послання, надісланого нашими сусідами по галактиці. 27 квітня 5 команд «Людей у чорному» вирушили у КВЕСТ – на пошуки артефактів! Складним був шлях загадок та шифрів… Команди виконували завдання з біології, хімії, екології, географії та мови, відшукуючи паролі та підказки. (далее…)
«Престиж» театральний
Весна, «Престиж»,  і подих свята, А з тим традиція багата, Яка об’єднує, навчає, Захоплює і надихає, - так поетично  про цьогорічний гімназійний фестиваль «Престиж» театральний» висловилися його ведучі, розпочавши цим чотиривіршем неповторне феєричне  свято, що об᾿єднало всіх шанувальників театрального мистецтва нашого навчального закладу в перший весняний день. Як уже традиційно склалося, у рамках фестивалю до уваги гостей гімназистами було запропоновано  чимале жанрове та тематичне розмаїття інсценізованих літературних творів. (далее…)