Дитина - це особистість, педагог - творець душ, навчаю і виховую з любов’ю
ПРИВАТНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ГІМНАЗІЯ "ПРЕСТИЖ"

Квест з екології «Люди в чорному»
22 квітня відзначався День Землі. А наші гімназисти отримали абсолютно секретне повідомлення від штабу з контактів із позаземними цивілізаціями! Розшукувалися найкращі дешифрувальники, знавці таємниць та ребусів задля відновлення та розкодовування таємничого послання, надісланого нашими сусідами по галактиці. 27 квітня 5 команд «Людей у чорному» вирушили у КВЕСТ – на пошуки артефактів! Складним був шлях загадок та шифрів… Команди виконували завдання з біології, хімії, екології, географії та мови, відшукуючи паролі та підказки. (далее…)
«Престиж» театральний
Весна, «Престиж»,  і подих свята, А з тим традиція багата, Яка об’єднує, навчає, Захоплює і надихає, - так поетично  про цьогорічний гімназійний фестиваль «Престиж» театральний» висловилися його ведучі, розпочавши цим чотиривіршем неповторне феєричне  свято, що об᾿єднало всіх шанувальників театрального мистецтва нашого навчального закладу в перший весняний день. Як уже традиційно склалося, у рамках фестивалю до уваги гостей гімназистами було запропоновано  чимале жанрове та тематичне розмаїття інсценізованих літературних творів. (далее…)
«ТЕПЛИЦЯ НА ПІДВІКОННІ»
ПРОТЯГОМ МІСЯЦЯ УЧНІ 3 КЛАСУ ПРАЦЮВАЛИ НАД ПРОЕКТОМ ІЗ ПРИРОДОЗНАВСТВА, ТЕМА ЯКОГО «ТЕПЛИЦЯ НА ПІДВІКОННІ». ДІТИ З’ЯСОВУВАЛИ, ЯКІ УМОВИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ПРОРОСТАННЯ НАСІННЯ, ПЕРЕВІРЯЛИ СВОЇ ВМІННЯ КОНСТРУЮВАТИ ПІД ЧАС ВИГОТОВЛЕННЯ САМОРОБНИХ МІНІ-ТЕПЛИЦЬ. (далее…)
Welcome to Ukraine, або Коляда по-престижівськи
Прийдешній 2017 рік гімназисти «Престижу» відзначили яскраво комедійним сценічним дійством за назвою «Welcome to Ukraine, або Коляда по-престижівськи». В основу цієї інсценізації лягли мотиви повісті Миколи Гоголя «Ніч перед Різдвом», інтерпретовані на сьогодення з додаванням окремих сцен із не менш відомих українських літературних творів. (далее…)
Посвята в гімназисти — 2016
Цьогорічний листопад уклонився «Престижу» урочистим і яскравим заходом – Посвятою в гімназисти. Так уже в нас традиційно склалося, що саме кінцем осені ознаменовується вступ до гімназійного братства учнів п᾿ятого класу та тих престижівців, які цього навчального року вперше перетнули поріг нашого навчального закладу. Аби привітати майбутніх гімназистів, на святкове дійство до конференційної зали завітали засновники навчального закладу, його адміністрація, учителі та батьки. (далее…)
Чудова подорож до древнього Кам’янця-Подільського
Клуб мандрівників-престижівців традиційно продовжує відкривати для себе чарівні куточки нашої Батьківщини. 8 вересня учнів гімназії зустрів неповторний і гостинний  Кам’янець, пам’ятки якого включено до переліку семи основних історико-архітектурних чудес України. (далее…)
ДЕНЬ ЗНАНЬ
Гімназія «Престиж» гостинно й радо зустріла своїх вихованців після веселих літніх канікул. Свято Першого дзвоника було напрочуд зворушливим, подарувало багато неповторних миттєвостей, стало незабутнім і для наймолодших учнів, і для цьогорічних випускників, і для батьків, які завітали до гімназії. (далее…)
Структура 2016-2017 навчального року
Міністерство освіти і науки України затвердило структуру 2016-2017 навчального року. (далее…)
«Престиж»- бал 2016
Яскравим завершенням навчального року в гімназії «Престиж» є справжня казка — «Престиж»-бал»! Зустрічі з нею із нетерпінням чекають як учні, так і батьки. Адже кожна людина, мабуть, хоч раз у житті хоче побувати на балу й поринути в його прекрасну, чарівну атмосферу. Наші гімназисти мають таку можливість і, безумовно, цінують її! (далее…)
Останній дзвінок
27 травня 2016 року в гімназії «Престиж» мелодійний дзвінок оголосив про початок літніх канікул, яких із такою радістю очікує малеча. Урочисті миті прощання з навчальним роком були особливими для гімназистів-випускників, які полишають свою Альма-матер і вирушають навчатися до престижних закладів України та Європи. (далее…)