Дитина - це особистість, педагог - творець душ, навчаю і виховую з любов’ю
ПРИВАТНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ГІМНАЗІЯ "ПРЕСТИЖ"

Свято Останнього дзвоника
Добігає кінця наш цікавий і насичений подіями навчальний рік. А що може бути кращим його завершенням, як не справжнісіньке свято талантів «Зірки «Престижу»? Запальні та романтичні музичні композиції, чарівна граційність та майстерність кожного юного учасника шоу справді заворожували! (далее…)
Квест
Останній навчальний день у гімназії «Престиж» пройшов у форматі квесту. Учні потрапили в країну «Кривих дзеркал», де виконували різноманітні завдання, розгадували загадки, експериментували та просто веселились. (далее…)
Квест «Нащадки Жуля Верна»
Як весело закінчити навчальний рік? Звісно ж, цікавим та пізнавальним квестом "Нащадки Жуля Верна"! (далее…)
ХV Науково-практична конференція
До успіху – через відкриття нового! ХV науково-практична конференція в «Престижі» стала справжнім святом науки! (далее…)
«ПРЕСТИЖ»-ТЕАТРАЛЬНИЙ 2019
Престижівці дарують святковий настрій! Талановито перевтілитися в персонажів комедії «Стріли Амура, або Викрадення нареченої» за твором Г. Квітки-Основ’яненка вдалося акторам 7, 9 та 11 класів. (далее…)
Новорічна вистава 2-го і 4-го класів
Новий рік на порозі! Тривають новорічні вистави. З учнями 2 й 4 класів відбулися неймовірні пригоди, адже вони перевтілилися в героїв прекрасних казок братів Грімм! Зі сцени лунала рідна мова відомих казкарів. І, як завжди, Світ казок дарував тепло, навчав добру, щоб не було у світі печалі, щоб розквітали юні таланти на радість усім! Наша сторінка в Facebook
Новорічна вистава 1-го класу
Під Новий рік, під Новий рік – і так ведеться споконвік – казку в гості кличуть люди. Бо прикмета є така: рік,який почнеться з дива, буде для усіх щасливим! (далее…)
Вітаємо!
Щиро вітаємо учня 11 класу Рака Миколу – стипендіата Київської міської ради в галузі освіти за видатні досягнення в навчанні! Зичимо успіхів і нових звершень, визначних перемог та втілення в життя сміливих задумів!
Подорожуємо Україною
Захоплююча навчально-тематична подорож учнів початкових класів гімназії до Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини та музеїв космосу й сухопутного транспорту. Море позитивних емоцій, нових вражень та цікавих відкриттів!!! Наша сторінка в Facebook
Перший урок
Перший урок – особлива сходинка на початку року, неповторна нотка, від якої багато що залежить! Це й відкриття таємниць рідної України, і веселі конкурси, і дружна творча робота. А головне – народження бажання дізнаватися нове й світлий настрій, подарований маленькими перемогами! Більше фото на нашій сторінці в Facebook