Дитина - це особистість, педагог - творець душ, навчаю і виховую з любов’ю
ПРИВАТНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ГІМНАЗІЯ "ПРЕСТИЖ"
Новини
23.11.2016

Посвята в гімназисти — 2016

Посвята в гімназистиЦьогорічний листопад уклонився «Престижу» урочистим і яскравим заходом – Посвятою в гімназисти. Так уже в нас традиційно склалося, що саме кінцем осені ознаменовується вступ до гімназійного братства учнів п᾿ятого класу та тих престижівців, які цього навчального року вперше перетнули поріг нашого навчального закладу. Аби привітати майбутніх гімназистів, на святкове дійство до конференційної зали завітали засновники навчального закладу, його адміністрація, учителі та батьки.

Віват гімназіє! У щедру філігрань твоїх талантів
Вплітаймо свіже буйноцвіття із нових обдарувань —
Знавців наук, допитливих дослідників, акторів, музикантів,
Охочих до нових, не звіданих ще знань, –

_mg_7407ці слова були визначальними в концепції всієї цьогорічної урочистості, метою якої стало доведення п’ятикласниками та новоприбулими учнями можливості по праву носити відповідальне звання гімназиста-престижівця. Саме тому всі охочі стати цьогоріч гімназистами (після представлення ведучими високих навчальних досягнень закладу протягом минулих років) репрезентували на заході символічне спільне портфоліо, у якому висвітлили грані творчої особистості кожного з учнів. Виголошуючи в поетичному слові всі віхи своїх обдарувань, захоплень та вподобань, майбутні гімназисти ілюстрували виступи яскравими світлинами із власними зображеннями. Фінальним акордом цієї презентації став ліричний вальс, у якому закружляло все представлене учнівство і який став промовистим символом міцного творчого тандему майбутніх гімназистів. На тій зворушливій ноті юні престижівці вишикувались й виголосили слова урочистої обітниці бути відданими високим ідеалам навчального закладу.

Засвідчуючи факт надання звання гімназиста-престижівця спеціальними посвідченнями та вітаючи юне учнівство з новим відповідальним статусом, засновниця навчального закладу, відмінник освіти України, заслужений працівник освіти України Любов Леонідівна Тімошкова зазначила, що щиро сподівається на високі навчальні результати юних гімназистів, збереження їхньої єдності духу та відданості рідному «Престижу», утвердження ними авторитету навчального закладу на рівні кращих світових шкіл. Згодом до вітальних слів на адресу юних гімназистів долучилися вчителі та батьки.

На завершення розповіді про «Посвяту в гімназисти – 2016» лишається тільки додати: «Веди, наш любий «Престиже», нову творчу й витривалу плеяду у свою зоряну освітню путь! Щасливої дороги вам, талановиті й безмежно творчі гімназисти-престижівці!»