Дитина - це особистість, педагог - творець душ, навчаю і виховую з любов’ю
ПРИВАТНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ГІМНАЗІЯ "ПРЕСТИЖ"
27.05.2016

«Престиж»- бал 2016

S_03Яскравим завершенням навчального року в гімназії «Престиж» є справжня казка — «Престиж»-бал»! Зустрічі з нею із нетерпінням чекають як учні, так і батьки. Адже кожна людина, мабуть, хоч раз у житті хоче побувати на балу й поринути в його прекрасну, чарівну атмосферу. Наші гімназисти мають таку можливість і, безумовно, цінують її!

І от настав цей таємничий вечір… В усіх перехоплює подих від хвилювання, передчуття чогось надзвичайного, магічного… Здається, ніби в самому повітрі вирує чарівність і казковість. Під ніжні звуки полонезу в супроводі танцмейстера наші гімназисти проходять на танцювальний майданчик. Бал було відкрито першим танцем у виконанні засновників гімназії. Одразу за ними інші пари поринули в мелодійний світ вальсу.

Цьогоріч музичний супровід «Престиж»-балу» здійснював лауреат джазових фестивалів, учасник проектів «Танці з зірками», «Людина року», «Золоте перо» київський естрадно-джазовий оркестр «Либідь», під керівництвом Григорія Постоя. Музичні вокальні подарунки від Марії Собко (срібного призера конкурсу «Нова хвиля – 2011», переможця телешоу «Україна сльозам не вірить») та Вікторії Литвинчук, фіналістки популярного шоу «Голос країни. Діти», володарки гран-прі Міжнародного конкурсу «Чорноморські ігри», дипломанта Міжнародного конкурсу «Слов’янський базар», не залишили нікого байдужим.

Танцювальний вечір порадував різноманітними іграми: «Фанти», «Знайди свою квітку», «Бальний струмочок», у яких із задоволенням брали участь усі гімназисти.

Незвичайні вальсові па та  романтична румба у виконанні Дмитра Погибелі та Олени Кушнір викликали вибух позитивних емоцій у гімназистів та їхніх батьків, які із  задоволенням узяли участь у майстер-класах цієї талановитої пари.

Для усіх гімназистів «Престиж»-бал» — головна подія року. Адже занурившись у світ прекрасного, ми починаємо по-новому дивитися на життя.