Дитина - це особистість, педагог - творець душ, навчаю і виховую з любов’ю
ПРИВАТНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ГІМНАЗІЯ "ПРЕСТИЖ"
Новини
06.03.2017

«Престиж» театральний

IMG_0512Весна, «Престиж»,  і подих свята,
А з тим традиція багата,
Яка об’єднує, навчає,
Захоплює і надихає, —
так поетично  про цьогорічний гімназійний фестиваль «Престиж» театральний» висловилися його ведучі, розпочавши цим чотиривіршем неповторне феєричне  свято, що об᾿єднало всіх шанувальників театрального мистецтва нашого навчального закладу в перший весняний день. Як уже традиційно склалося, у рамках фестивалю до уваги гостей гімназистами було запропоновано  чимале жанрове та тематичне розмаїття інсценізованих літературних творів.

Окрім самобутньої, талановитої  гри юних акторів, присутні  відзначали оздоблення кожного сценічного дійства яскравими зразками вокалу та хореографії. Цікавим і зворушливим відкриттям цьогорічного «Престижу» театрального» стала авторська п’єса-антиутопія учениці 10 класу Анастасії Рудьковської «Яскраво про чорно-біле», яка була втілена на сцені учнями 6, 9 та 10 класів. Ця вистава стала також першою режисерською роботою нашої талановитої гімназистки.

IMG_07713 березня на традиційному весняному святі «Престиж театральний» початкова школа представила дві чудові вистави: «Свято неслухнясиків» і «Червона шляпочка».

Пригоди відомих героїв старої казки у сучасному житті неймовірно захопливі. А якщо дійові особи ще й спілкуються англійською мовою, то це — незабутнє враження!

Немає  казок кращих, ніж ті, які створює життя. Будь-що може статися з маленькими неслухнясиками: батьки «залишають» дітей, і вони цьому радіють, бо нарешті дочекалися  «золотого дитинства». Але життя доводить просту істину взаємовідносин «батьки – діти»: «Нам без вас, як вам без нас».

Приємно бачити творчих дітей, які грають, співають, танцюють і отримують від цього велике задоволення. Молодці!