Дитина - це особистість, педагог - творець душ, навчаю і виховую з любов’ю
ПРИВАТНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ГІМНАЗІЯ "ПРЕСТИЖ"

Незалежна експертна оцінка рівня навчальних досягнень учнів
Увага! Гімназія здійснює незалежну експертну оцінку рівня навчальних досягнень учнів із предметів інваріантної складової. За результатами тестування надаються необхідні матеріали. Інформація щодо місця навчання дитини не потрібна. Тестування платне. Довідки за телефоном (044)5020333
Сторінка гімназії «Престиж» у Facebook

Шановні батьки!

Гімназія "Престиж" створила сторінку у Facebook
"Гімназія "Престиж" (м.Київ)"
(https://www.facebook.com/groups/prestige.in.kiev/), де будуть висвітлюватися всі цікаві події, які відбуватимуться в закладі.
Пошуково-дослідницька діяльність у 2016-2017 н.р.
Шановні батьки гімназистів 6-10 класів! Звертаємо вашу увагу на те, що розпочинається вибір напрямів для написання пошуково-дослідницьких робіт у 2016 – 2017 навчальному році. Записатися  на предмет, який до вподоби, учні 6 – 10 класів зможуть протягом 13 – 14 вересня. Нагадуємо, що юні пошуковці мають керуватися насамперед власними інтересами, обирати той напрям, який, на їхню думку, найбільш цікавий.

Науково-методичний центр гімназії «Престиж»

До уваги батьків!
Для учнів початкової школи наприкінці вересня заплановано екскурсію на цілий день до новітнього зоопарку «ХІІ місяців», де на відвідувачів чекає зустріч більше ніж зі 100 дивовижними тваринами. Дітям пропонується цікава пізнавальна програма, організовано  змістовне дозвілля. (далее…)
Шановні батьки та гімназисти!
Із  метою зацікавлення гімназійної молоді історією та культурою рідного краю, задля урізноманітнення форм і методів навчання, щоб життя гімназистів стало цікавішим та більш захопливим, на початку вересня організовується 3-денна подорож для учнів 5 – 11 класів у місто Кам’янець-Подільський, пам’ятки якого включено до переліку семи основних історико-архітектурних чудес України. (далее…)