Дитина - це особистість, педагог - творець душ, навчаю і виховую з любов’ю
ПРИВАТНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ГІМНАЗІЯ "ПРЕСТИЖ"

СТАРТ ВСТУПНОЇ КАМПАННІЇ 2022
ШАНОВНІ БАТЬКИ❗ 🏫ГІМНАЗІЯ «ПРЕСТИЖ» ОГОЛОШУЄ НАБІР УЧНІВ🙍🙍‍♀️ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ на 2022-2023 н.р🔔. Гімназія «Престиж» надає освітні послуги📖🔬💻 високої якості: ✅ Кількість дітей у класі – до 12 осіб. ✅ Супровід куратора протягом дня. ✅ Викладання кожного предмета в облаштованих кабінетах окремим фахівцем. ✅ Математика📐📈 за системою «Росток» 5 разів на тиждень. ✅ Інформатика💻 з першого класу. ✅ Англійська з першого класу – 5 годин на тиждень, з п‘ятого класу – 8 годин. ✅ З четвертого класу викладається друга іноземна – німецька. 🕗РЕЖИМ РОБОТИ ЗАКЛАДУ: 8.00 - 18.00.🕦 ГІМНАЗІЯ «ПРЕСТИЖ» МАЄ ВЕЛИКИЙ ДОСВІД РОБОТИ В 💻ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ💻. Під час дистанційного викладання з дітьми працюють педагоги за розкладом, щодня викладаючи всі предмети, діти вільно спілкуються з учителями, отримують відповіді й пояснення – не просто передивляються надані записи уроків. ГІМНАЗІЯ ТАКОЖ ПРОВОДИТЬ ДОБІР ДІТЕЙ НА ВІЛЬНІ МІСЦЯ В ІНШІ КЛАСИ. На всі запитання відповіді можна отримати за номером📞 +38 (096) 117-14-17 Більше цікавого про нас: https://www.instagram.com/prestige_school.in.ua/ https://www.facebook.com/groups/prestige.in.kiev
2020-2021 навчальний рік
Шановні батьки! Зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію в Києві, Україні та світі в цілому, гімназія «Престиж» посилено готується до початку 2020-2021 навчального року. Дбаючи про здоров’я кожного гімназиста та прагнучи зробити максимально безпечним навчання в гімназії для всіх учасників освітнього процесу, переконливо просимо пройти відповідний медичний огляд і надати відповідні довідки 01.09.2020. Сподіваємося на ваше розуміння та прагнення докласти спільних зусиль для того, щоб наші діти залишалися здоровими.

З повагою адміністрація гімназії.

ЗРАЗКИ ШКІЛЬНОЇ ФОРМИ УЧНІВ МОЛОДШОЇ ШКОЛИ
Незалежна експертна оцінка рівня навчальних досягнень учнів
Увага! Гімназія здійснює незалежну експертну оцінку рівня навчальних досягнень учнів із предметів інваріантної складової. За результатами тестування надаються необхідні матеріали. Інформація щодо місця навчання дитини не потрібна. Тестування платне. Довідки за телефоном (044)5020333
Сторінка гімназії «Престиж» у Facebook

Шановні батьки!

Гімназія "Престиж" створила сторінку у Facebook
"Гімназія "Престиж" (м.Київ)"
(https://www.facebook.com/groups/prestige.in.kiev/), де будуть висвітлюватися всі цікаві події, які відбуватимуться в закладі.
Пошуково-дослідницька діяльність у 2016-2017 н.р.
Шановні батьки гімназистів 6-10 класів! Звертаємо вашу увагу на те, що розпочинається вибір напрямів для написання пошуково-дослідницьких робіт у 2016 – 2017 навчальному році. Записатися  на предмет, який до вподоби, учні 6 – 10 класів зможуть протягом 13 – 14 вересня. Нагадуємо, що юні пошуковці мають керуватися насамперед власними інтересами, обирати той напрям, який, на їхню думку, найбільш цікавий.

Науково-методичний центр гімназії «Престиж»

До уваги батьків!
Для учнів початкової школи наприкінці вересня заплановано екскурсію на цілий день до новітнього зоопарку «ХІІ місяців», де на відвідувачів чекає зустріч більше ніж зі 100 дивовижними тваринами. Дітям пропонується цікава пізнавальна програма, організовано  змістовне дозвілля. (далее…)
Шановні батьки та гімназисти!
Із  метою зацікавлення гімназійної молоді історією та культурою рідного краю, задля урізноманітнення форм і методів навчання, щоб життя гімназистів стало цікавішим та більш захопливим, на початку вересня організовується 3-денна подорож для учнів 5 – 11 класів у місто Кам’янець-Подільський, пам’ятки якого включено до переліку семи основних історико-архітектурних чудес України. (далее…)