Дитина - це особистість, педагог - творець душ, навчаю і виховую з любов’ю
ПРИВАТНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ГІМНАЗІЯ "ПРЕСТИЖ"

Досягнення

Підсумки участі учнів гімназії “Престиж”

У ІІ (РАЙОННОМУ) ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД
І КОНКУРСІВ З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ У 2015-2016 Н.Р.
УСЬОГО ПОДАНО ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У КОНКУРСАХ ТА ОЛІМПІАДАХ – 47. ОТРИМАНО ПРИЗОВИХ МІСЦЬ – 39, З НИХ:
І МІСЦЬ – 15
ІІ МІСЦЬ – 14
ІІІ МІСЦЬ – 10
УКРАЇНСЬКА МОВА (КОНКУРС ІМ. Т.ШЕВЧЕНКА)
І МІСЦЕ
ЛЕВУШЕВСЬКА ІННА (10 КЛАС)
ІІ МІСЦЕ
Рудьковська Анастасія (9 клас)
ІІІ МІСЦЕ
Титич Зорян (6 клас)
УКРАЇНСЬКА МОВА (конкурс ім. Петра Яцика)
І МІСЦЕ
Титич Зорян (6 клас)
І МІСЦЕ
Левушевська Інна (10 клас)
ІІІ МІСЦЕ
Сейтхалілова Софія (4 клас)
УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА
ІІ МІСЦЕ
Рудьковська Анастасія (9 клас)
ІІ МІСЦЕ
Левушевська Інна (10 клас)
ІІ МІСЦЕ
Мідоян Ернест (10 клас)
ІІІ МІСЦЕ
Давидова Вікторія (8 клас)
ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА
ІІІ МІСЦЕ
Давидова Вікторія (8 клас)
АНГЛІЙСЬКА МОВА
I МІСЦЕ
Рак Микола (8 клас)
ІІ МІСЦЕ
Рудьковська Анастасія (9 клас)
ІI МІСЦЕ
Левушевська Інна (10 клас)
ІI МІСЦЕ
Левушевська Інна (10 клас)
ІІI МІСЦЕ
Усков Ігор (9 клас)
ІІI МІСЦЕ
Мідоян Ернест (10 клас)
ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
І МІСЦЕ
Левушевська Інна (10 клас)
І МІСЦЕ
Мідоян Ернест (10 клас)
ІІІ МІСЦЕ
Якімечко Артем (9 клас)
МАТЕМАТИКА
ІI МІСЦЕ
Рак Микола (8 клас)
IІ МІСЦЕ
Мідоян Ернест (10 клас)
ІІI МІСЦЕ
Рудьковська Анна (5 клас)
ІСТОРІЯ
ІІ МІСЦЕ
Левушевська Інна (10 клас)
ГЕОГРАФІЯ
ІІ МІСЦЕ
Давидова Вікторія (8 клас)
ІІІ МІСЦЕ
Левушевська Інна (10 клас)
ХІМІЯ
І МІСЦЕ
Рак Микола (8 клас)
ІІ МІСЦЕ
Дубіцька Яна (8 клас)
ФІЗИКА
ІІ МІСЦЕ
Рак Микола (8 клас)
БІОЛОГІЯ
І МІСЦЕ
Давидова Вікторія (8 клас)
І МІСЦЕ
Дубіцька Яна (8 клас)
ІІ МІСЦЕ
Рудьковська Анастасія (9 клас)
ВЕБ-ДИЗАЙН
I МІСЦЕ
Забудська Катерина (6 клас)
I МІСЦЕ
Якімечко Артем (9 клас)
I МІСЦЕ
Мідоян Ернест (10 клас)
КОМП'ЮТЕРНА ГРАФІКА
І МІСЦЕ
Забудська Катерина (6 клас)
І МІСЦЕ
Рудьковська Анастасія (9 клас)
І МІСЦЕ
Левушевська Інна (10 клас)