Дитина - це особистість, педагог - творець душ, навчаю і виховую з любов’ю
ПРИВАТНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ГІМНАЗІЯ "ПРЕСТИЖ"
Новини
28.12.2016

Welcome to Ukraine, або Коляда по-престижівськи

П_MG_7814рийдешній 2017 рік гімназисти «Престижу» відзначили яскраво комедійним сценічним дійством за назвою «Welcome to Ukraine, або Коляда по-престижівськи». В основу цієї інсценізації лягли мотиви повісті Миколи Гоголя «Ніч перед Різдвом», інтерпретовані на сьогодення з додаванням окремих сцен із не менш відомих українських літературних творів.
Зокрема головний персонаж Вакула, аби завоювати прихильність красуні Оксани, долає численні  кілометри Європою з метою придбання для коханої брендової сумочки. Під час цієї подорожі юнак знайомиться з культурними надбаннями Старого Світу, захоплюється ними, але, попри нелегкі для України часи, не спокушається лишитися там назавжди. За активної допомоги Чорта Вакула отримує жаданий подарунок для коханої з рук самого нащадка всесвітньо відомої династії Віттонів і щасливо повертається на рідну землю, де на нього чекає мати, відьма-екстрасенс Солоха, що стала власницею модного пансіону благородних циганських дівиць, де вельмишановний козак Пацюк відкрив власну школу бойових мистецтв і характерництва й де саме панує весела, оптимістична українська Коляда.

IMG_7688Переймаючись сюжетною лінією цього святкового новорічного дійства, присутні в залі також мали можливість споглядати відтворені на сцені елементи обрядів дівич-вечора, андріївських вечорниць, колядування й щедрування, зокрема й водіння кози. Із уст талановитих гімназійних співців шанувальники вокалу почули як народні, так і сучасні авторські українські пісні, а також англомовну різдвяну пісенну композицію. Своєю хореографічною естетикою присутніх гостей юні гімназисти замилували в  циганському, іспанському та ірландському танцях.

Розпочавши свої зимові канікули на цій світлій, піднесеній ноті, юні престижівці неодмінно запалять своїм творчим вогником серця всіх тих, хто перебуватиме поруч у ці святкові дні. Тому хочемо сподіватись, що цей Новий рік буде для Вас, любі наші, особливо яскравим, неповторним і щасливим. Веселих і красивих Вам новорічних свят!